Automotive and aerospace

AS / EN 9100 - Aviācijas un kosmosa kvalitātes vadība

AS/EN 9100 - Aerospace Quality Management

Contact us:

Vai nepieciešama papildu informācija?

Jā, lūdzu

Vai vēlaties gūt priekšstatu par izmaksām?

Pieprasījums pēc cenas

AS / EN 9100 sērija aviācijas un kosmosa rūpniecībai nodrošina kvalitāti visās piegādes ķēdes daļās.

Aviācijas un kosmosa nozarei ir trīs atbilstoši AS standarti AS/EN 9100 sērijā; AS/EN9100, AS/EN9110 un AS/EN9120.

Visi AS9100 sērijas standarti ir balstīti uz ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmu standartu. Tie balstās uz prasībām izstrādāt globāli saskaņotu standartu, kas atbilst aviācijas un kosmosa kompāniju prasībām visā pasaulē.

Sertifikācijas priekšrocības

AS9100 sērijas sertificēšana parāda jūsu spēju apmierināt prasības un potenciālo klientu vajadzības, kā rezultātā palielinās klientu uzticība un apmierinātība un konkurences priekšrocības. Oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM) aviācijas un kosmosa nozarē ir nepieciešama AS9100 sertifikācija no piegādātājiem un apakšuzņēmējiem. Sertifikācija veicina nepārtrauktu uzlabošanos un samazina un novērš kļūdas, tādējādi ietaupot. Uzziniet vairāk par tālāk sniegtajiem standartiem.

AS/EN9100 

AS9100 ir kvalitātes sistēmu aviācijas un kosmosa modelis kvalitātes nodrošināšanai projektēšanā, izstrādē, ražošanā, uzstādīšanā un apkalpošanā. Tas tika izstrādāts, izmantojot ISO 9001 standartu. Tas balstās uz prasībām izstrādāt globāli saskaņotu standartu, kas atbilst aviācijas un kosmosa kompāniju prasībām visā pasaulē. AS 9100 bija pirmais standarts, kas pieejams lietošanai visā pasaules kosmosa kopienā, pievienojot prasības, kas nepieciešamas, lai apmierinātu gan civilās, gan militārās aviācijas un kosmosa vajadzības.

AS/EN9110 

AS/EN9110 ir kvalitātes sistēmu aviācijas un kosmosa modelis kvalitātes nodrošināšanai aviācijas un kosmosa daļu tehniskajā apkopē, remontā un kapitālajā remontā. Papildus tam, ka tas tiek būvēts, izmantojot ISO 9001 standartu un aviācijas un kosmosa kompāniju prasības visā pasaulē, tas atbilst pastiprinātajām normatīvajām prasībām, kas pakļautas aviācijas un kosmosa remonta stacijām.

AS/EN9120 

AS/EN9120 ir kvalitātes sistēmu aviācijas un kosmosa modelis kvalitātes nodrošināšanai aviācijas un kosmosa daļu uzglabāšanā un izplatīšanā. Papildus tam, ka tas tiek būvēts, izmantojot ISO 9001 standartu un aviācijas un kosmosa kompāniju prasības visā pasaulē, tas atbilst pastiprinātajām normatīvajām prasībām, kas pakļautas aviācijas un kosmosa izplatītājiem. AS9120 ir paredzēts organizācijām, kas iegādājas detaļas, materiālus un komplektus un pārdod šos produktus klientiem aviācijas un kosmosa nozarē. Tas ietver organizācijas, kas iegādājas produktus un sadala tos mazākos daudzumos. Šis standarts nav paredzēts organizācijām, kas pārstrādā vai labo produktus. Organizācijas, kas veic darbu, kas ietekmē vai varētu ietekmēt produkta īpašības vai atbilstību, izmanto AS9100 vai citu kvalitātes vadības sistēmas standartu.

Contact us:

Vai nepieciešama papildu informācija?

Jā, lūdzu

Vai vēlaties gūt priekšstatu par izmaksām?

Pieprasījums pēc cenas

Related services you might find interesting: