Ceļš uz sertifikāciju

Sertifikācija vai reģistrācija pēc standarta ir veiksmīgas neatkarīgas trešās puses, piemēram, DNV - Business Assurance, novērtējuma rezultāts.

Certification by DNV GL

Neatkarīgi no tā, vai tā ir vadības sistēmas, produkta vai projekta sertifikācija, tā klientiem sniedz pierādījumus par jūsu atbilstību saskaņā ar valsts vai starptautiskajiem standartiem. Bet kur jums vajadzētu sākt manu ceļu uz sertifikāciju un ilgtspējīgāku biznesa sniegumu?

Dažādiem pakalpojumiem, piemēram, vadības sistēmu vai produktu sertifikācijai, sertifikācijas process nedaudz atšķirsies. Lai palīdzētu jums veikt sertifikācijas procesu, kā piemēru esam izvēlējušies vadības sistēmas sertifikāciju. Lūdzu, apmeklējiet mūsu lapas, lai iegūtu produktu sertifikāciju, ja meklējat informāciju par šiem konkrētajiem pakalpojumiem.


Kā es varu sagatavoties akreditētai sertifikācijai?

Pēc lēmuma pieņemšanas par pārvaldības sistēmu, kuru vēlaties ieviest, ir daži soļi, lai sāktu darbu. Daži vienkārši padomi ir izrādījušies nenovērtējami uzņēmumiem, kas vēlas iegūt sertifikātu. Izvirzoties, paturiet to prātā:

 • Pārliecinieties, ka sākat procesu ar pareizu attieksmi.
 • Pilnīgi izprotiet standartā izklāstīto jēdzienu un izmantojiet standartu kā rokasgrāmatas veidni, lai definētu pārvaldības sistēmu.
 • Ziniet, ko standarta pielietojums un sekas nozīmēs jūsu uzņēmumam.
 • Izmantojiet standartu kā uzlabošanas instrumentu.
 • Izprotiet riskus un procesus, kas ietekmē jūsu organizācijas spēju realizēt biznesa stratēģiju.
 • Rūpīgi izvēlieties partneri (sertifikācijas iestādi / reģistratoru).

Kādas darbības man vajadzētu veikt?

Zemāk jūs atradīsit 10 vispārīgas darbības, kas palīdzēs jums veikt sertifikāciju:
 • Iegūstiet standartu
  Iegūstiet un izlasiet standarta eksemplāru, lai iepazītos ar prasībām, un izlemiet, vai sertifikācija / reģistrācija atbilstoši šim standartam ir noderīga jūsu organizācijai.
 • Pārskatiet literatūru un programmatūru  
  Ir pieejams liels daudzums publicētas informācijas, kas paredzēta, lai palīdzētu jums izprast un ieviest standartu. Ņemiet vērā arī to, ka dažiem standartiem ir izstrādātas vadlīnijas, kā organizācijā ieviest prasības (piemēram, ISO / TS 9002 ISO 9001 un ISO 14004 ISO 14001). Izmantojiet kādu laiku, lai izpētītu pieejamo un noskaidrotu, kas varētu palīdzēt jūsu ieviešanas procesā.
 • Salieciet komandu un definējiet savu stratēģiju
  Pārvaldības sistēmas pieņemšanai ir jābūt visas organizācijas stratēģiskam lēmumam. Ir ļoti svarīgi, lai jūsu vecākā vadība būtu iesaistīta lēmumu pieņemšanas un izveides procesā. Viņi izlemj biznesa stratēģiju, kas būtu jāatbalsta efektīvai vadības sistēmai. Turklāt, lai izstrādātu un ieviestu pārvaldības sistēmu, jums ir nepieciešama īpaša komanda.
 • Nosakiet apmācības vajadzības 
  Jūsu komandas locekļiem, kas atbild par pārvaldības sistēmas (-u) ieviešanu un uzturēšanu, būs jāzina pilnīga informācija par piemērojamo (-ajiem) standartu (-iem). Šīm vajadzībām ir pieejams plašs kursu, semināru un semināru klāsts. Mēs piedāvājam vairākus publiskus apmācības kursus visā pasaulē. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar vietējo DNV GL - Biznesa nodrošināšanas biroju.
 • Pārskatiet konsultanta iespējas
  Neatkarīgi konsultanti varēs jums ieteikt efektīvu, reālistisku un rentablu stratēģijas plānu īstenošanai.
 • Izstrādājiet vadības sistēmas dokumentāciju
  Izlemiet piemērotu platformu pārvaldības sistēmas dokumentācijai (piemēram, īpaša programmatūra, procesu karte, balstīta uz koplietošanas punktu). Pareiza platforma ir svarīga, lai nodrošinātu efektīvu pārvaldības sistēmas pārvaldību, komunikāciju un ieviešanu. Jūsu vadības sistēmai jāapraksta jūsu uzņēmuma politika un darbības. Dokumentācija ietver attiecīgos procesus un citu dokumentētu informāciju, kas nepieciešama, lai palīdzētu jums sasniegt iecerētos rezultātus un piemērojamā standarta prasības.
 • Nosakiet, pārvaldiet un dokumentējiet savus procesus
  Svarīgs solis pārvaldības sistēmas izveidē ir nepieciešamo procesu un to mijiedarbības noteikšana atbilstoši jūsu politikai, stratēģijai un mērķiem. Šiem procesiem būtu jāattiecas uz šādām jomām:
  • Produktu un pakalpojumu realizācija (darbības procesi)
  • Atbilstošās klientu un citu ieinteresēto personu vajadzības un cerības
  • Pārvaldības procesi, tostarp mērīšana, analīze, uzlabošana un inovācija
 • Ieviesiet savu vadības sistēmu
  Komunikācija un apmācība ir veiksmīgas ieviešanas pamats. Īstenošanas posmā jūsu organizācija strādās saskaņā ar noteiktajiem procesiem un saistītajiem kritērijiem, lai dokumentētu un parādītu vadības sistēmas efektivitāti.
 • Apsveriet priekšauditu
  Jūs varat izvēlēties, vai sertifikācijas iestāde / reģistrators sākotnēji novērtē vadības sistēmas ieviešanu. Mērķis ir identificēt neatbilstības vai trūkumus un ļaut jums tos novērst, pirms sākat akreditēto sertifikācijas procesu. Neatbilstības saņemšana nozīmē, ka konkrēta jūsu pārvaldības sistēmu zona neatbilst standarta prasībām.
 • Atlasiet sertifikācijas iestādi / reģistratoru 
  Jūsu biznesa attiecības ar sertifikācijas iestādi / reģistratoru pastāvēs daudzus gadus, jo jūsu sertifikācija ir jāsaglabā. Lai būtu efektīva vadības sistēma, pastāvīgi jāuzlabo. DNV - Business Assurance palīdzēs jums iegūt maksimālu vērtību sertifikācijas procesā, novērtējot stiprās puses un uzlabošanas iespējas.

Kā mēs varam jums palīdzēt?

Sazinies ar mums